EMS FİTNESS NEDİR ? EMS FİTNESS İSTANBUL FİYATLARI

EMS FİTNESS NEDİR ? EMS FİYATLARI


EMS ( ELEKTİRİKSEL KAS UYARIMI )

Son yıllarda toplumda yeni bir fitness bilinci oluştu. Elektriksel kas uyarımı uzun süredir bilinmekte ve kullanılmaktadır. Ancak sadece birkaç yıldır ciddi bir eğitim yönetimiyle etkili olmaktadır.

En önemli  özelliği zaman kazancı sağlamasıdır. Yani spor salonlarında iki saatte harcanan enerjinin  EMS sistemi ile 25 dakikada yakılabiliyor olmasıdır.  Çağdaş toplumların en önemli sağlık sorunlarından biride yeteri kadar egzersiz yapmamaktır. Buna bağlı olarak vücut birçok hastalık ve risk faktörleriyle karşı karşıya kalmaktadır. Modern dünyanın temposunda spor yapmamız gereken zamanları ne yazık ki  işimize ve sosyal yaşamın diğer alanlarına harcıyoruz. Tabi o yorgunlukların üstüne birde spor yaparak fiziksel yorgunluk çekmek bizlere hiç eğlenceli ve cazip gelmiyor ama  EMS antrenmanı ile insanlar haftada en fazla iki kez 25 dakika gibi kısa süreli egzersizlerle başarılı sonuçlara ulaşmaktadırlar.EMS teknolojisi yüksek performansı ile insanların kısa sürede sağlık ve spor ihtiyaçlarınıkarşılarken, güçlü,diri ve canlı bir vücut yapısına sahip olmasını sağlar. Kas uyarımı yönteminin temeli uzay araştırmaları sırasında atılmıştır. Uzaya gönderilen astronotların yerçekimsiz ortamda kemik yapılarında bozulma , tendon kopması gibi önemli sorunlarını çözmek amacıyla geliştirilmiş  ve düzenli olarak kasları koruma amaçlı kullanılmaktadır. Kısa süre içinde bu teknoloji profesyonel sporcular içinde uygulanmaya başlanmıştır. Araştırmalara göre yaralı sporcuların rehabilitesinde önemli oranda kullanılmaktadır. Bununla beraber EMS teknolojisi fitness eğitimleri alanında artış gösterdi.


Bu çalışmayı tüm vücut sistemini ele alarak değerlendirmeliyiz. Ana gövde olan büyük kas gruplarından uyluk, kalça karın, sırt ve kol kaslarından birinin uyarılması diğer çeşitli kas gruplarınıda çalıştırarak gelişmesini sağlar.


Düşük seviyedeki elektriksel uyarım kasları harekete geçirerek metabolizmayı hızlandırarak yağ yakmanızı ve daha rahatlamış hissetmenizi sağlar. Egzersizin genel  amacı kilo ve selülit ile mücadeledir. Bunun yanı sıra birkaç günlük düzenli kullanım sonucu vucüt ağrılarında da iyleşme gözlemlenmiştir.

Günümüze kadar EMS teknolojisi, oldukça yararlı etkilerine rağmen dünyada çokta  yaygın kullanılmamıştır.


Son yıllarda EMS teknolojisi vucut sıkılaştırma, zayıflama, selülit giderme, ağrı giderme, rehabilitasyon, duruş bozuklukları giderme, kas güçlendirmede, bitkinlik ve halsizlik giderme çözümleri için daha geniş kapsamlı kullanılmaktadır


Elektriksel kas uyarımı insanlar için mükemmel bir alternatiftir. Çünkü vücudun eski halini aldığını gözlemlemek, bunu yaparken zaman ve güç harcamamak, vücudun normalleşmesini sağlamak harika bir alternatiftir. Aynı zamanda rehabilite amaçlı kullanımlarda da hedefe ulaşmayı gözlemlemek kullanıcı için keyif vericidir. Bununla beraber kaslar ve vücut normalleştikçe - güçlendikçe kişinin vücudu yeniden normal fonksiyonlarını yerine getirecek ve spor yapabilir hale gelebilecektir.


Tıbbi ürün ruhsatına sahip olan EMS cihazları sadece 25 dakikada kaslarınızın %90'lık kısmını çalıştırmanıza olanak sağlar. Vücutta ileriye yönelik hasarların yaşanmadığı bu harika deneyime hemen başlayın!

Yoğun iş temposuna sahip olan kişiler ve uzun vakit harcamadan spor yapmayı arzulayan kişiler için mucize bir yöntem olan EMS ile; kilo kaybını düzene sokarak kas artışı sağlayabilirsiniz.

Vücudun problemli bölümlerine, özel olarak tasarlanmış dalga şekilleri sayesinde vücudunuzu şekillendirerek güçlü kaslara sahip olabilirsiniz. Devamında sırt ağrısı, eklem ve tendom sağlığına ciddi manada katkıda bulunabilirsiniz.

Vücut metabolizmasını aktive ederek vücudunuza esneklik kazandırır. Kasların yoğun bir şekilde çalışmasını sağlarak, kan ve lenf sisteminizin çalışmasını düzenler. Hormon metabolizmasını düzene getirerek, osteoporosis etkisini azaltmaya yardımcı olur.

Sırt ve bel ağrısını azaltarak ağrısı olan bölgeleri güçlendirir. Kemik yoğunluğunuzu artırarak, bölgesel yağ metabolizmasını harekete geçirmenize yardımcı olur. Kadınların korkulu rüyası olan selülit oluşumunu engelleyerek selülitlerin azalmasını sağlar. Kollajen üretimini aktive ederek cilt kalitesinde artış sağlayarak hem zihinsel hemde bedensel stresi azaltarak vücut onarımının hızlanmasını gerçekleştirir.

Derin seviyelerdeki kasları bile etkili bir şekilde uyarmaya ve güçlendirmeye yardımcı olan EMS sistemi ile kısa zamanda çözüme ulaşın.

EMS Antrenmanı
Sadece 25 dakikalık bir Ems antrenmanı ile spor salonunda 6-7 saat çalışma sonrası harcadığınız kaloriyi hızlı bir şekilde kolayca elde edebilirsiniz.

EMS Zayıflama
EMS Stüdyo Türkiye ile antrenman stüdyolarında size özel uygun karın antrenmanları hazırlanarak, performans odaklı başlayan antrenman sonrası kardiyo, sıkılaşma, zayıflama ve ka­s ağrılarından kurtularak düzgün bir karına sahip olabilirsiniz.

Ülkemizde de hızlı bir şekilde gelişmekte olan EMS (Elektronik Kas Uyarı Sistemi) insanların daha sağlıklı yaşamaları için geliştirilmiş bir egzersiz uygulamasıdır. ABD merkezli olan FDA onayını alan bu yeni elektronik cihazlar düşük frekanslı olan akımların iletilmesi ve derin kas dokularınızın harekete geçmesini sağlayabilmektedir.

Profesyonel EMS Türkiye stüdyolarında dünya standartlarında verilmekte olan egzersiz programları elektro kas uyarımını elde edebileceğiniz giyilebilir teknolojik yelek ve benzeri kıyafetler eşliğinde de uygulanmaktadır.

Klasikleşmiş olan spor egzersizlerinin fazla zaman istemesi ve insanların gündelik hayatları içerisinde egzersiz yapmaya vakit ayıramamasına iyi bir alternatif olan EMS antreman çalışmaları yalnızca 25 dakika sürmektedir. EMS sistemi ile spor yaptığınız zaman hayatınızdan sadece 25 dakika ayırmanız yeterlidir.


EMS Egzersizlerinin Faydaları Nelerdir?

Fitness dünyasına yeni bir soluk getiren EMS ile spor yapmak insanların yaşadıkları pek çok sıkıntının da engellenebilmesini sağlayabilmektedir. EMS sporları sayesinde vücudunuzdaki ağrılardan hızlı bir şekilde kurtulabileceğiniz gibi aynı zamanda psikolojik olarak da rahatlık hissini elde etmeye başlayabilirsiniz. Yoğun yaşantınız içerisinde karşılaştığınız stres problemi EMS sayesinde ortadan kaldırılmaktadır.

Dünya çapında EMS fitness egzersizleri uygulamakta olan stüdyolar arasında Türkiye merkezli olan stüdyoların sayısı da giderek artmaya devam etmektedir. Ülkemizde son yıllarda büyük bir popülerlik yakalayan bu egzersizlerden spor yapmaya elverişli olan her yaştan kişi yararlanabilir.

Kişiye özel olarak düzenlenebilmekte olan EMS training programları tamamen sizlerin ihtiyaçlarınıza ve vücut yapınıza göre belirlenmektedir. EMS stüdyo ekipleri başvurularınızdan sonra sizlerle birebir iletişim kurarak stüdyoda ihtiyacınız olabilecek olan egzersiz programını detaylı bir şekilde çıkartarak sizlere sunarlar.

Profesyonel EMS Stüdyoları

İnternet sayfamızda yer alan EMS stüdyoları arasından sizler de seçimlerinizi yaparak hizmet almaya başlayabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda yer alan franchise kısmından EMS body training hizmetleri vermekte olan firmalara ücretsiz franchise ve bayilik başvurusu da yapabilirsiniz.

Geleceğin yeni fitness egzersizi olarak nitelendirilen EMS egzersizlerinden yararlandığınız zaman sürekli ertelediğiniz egzersizlerinizi haftada 1 veya 2 kez 25 dakikalık seanslar eşliğinde yaparak vücudunuza yeniden form kazandırabilirsiniz. Hastalık risklerinin ortaya çıkması ve mevcut hastalıkların düzelmesinde etkili bir rol oynayan EMS egzersizleri sayesinde yeni ve sağlıklı bir hayata başlayabilirsiniz.

Yatırım yapabilmek için de en ideal seçenekler arasında yer alan EMS stüdyolarını sizler de açmak ve işletmelerini üstlenmek istiyorsanız sayfamızda yer alan profesyonel EMS stüdyolarının başvuru formlarını doldurarak bizlere ulaştırabilirsiniz.

Türkiye’de ve dünyanın çeşitli bölgelerinde şubeleri bulunan profesyonel EMS stüdyolarının bayilik sistemi avantajlarından yararlanmak istiyorsanız ücretsiz olarak sizlere sunduğumuz bayilik başvuru hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Yatırımlarınızı daha sağlıklı değerlendirebilmeniz için sizlere sunduğumuz bu hizmetimizden online olarak yararlanarak kısa süre içerisinde sonuçlara ulaşabilirsiniz. İnsanlar tarafından yoğun bir ilgi görmeye başlayan bu EMS sistemleri sayesinde sizler de kendi stüdyonuzu açabilirsiniz.


EMS FİTNESS İSTANBUL FİYATLARI NEDİR ?

EMS Teknolojisi İle 25 Dakikada 1560 Kalori Yakacaksınız! Üstelik 1 Seans Hizmet 170 TL Yerine 79 TL!